Jesteś tutaj: O firmie > Dla mediów

Umowa z Lenovo Technology Singapore.

Warszawa, 8 czerwca 2009 roku

RAM-SERWIS Sp. z .o.o., jeden z wiodących dostawców usług serwisowych podpisał umowę z Lenovo Technology Singapore.

RAM-SERWIS Sp. z .o.o. podpisała kontrakt dotyczący świadczenia usług gwarancyjnych dla sprzętów Lenovo. Umowa obejmuje takie grupy sprzętowe jak: notebooki, komputery stacjonarne oraz niedawno wprowadzone do sprzedaży serwery na platformie INTEL.


Przekazanie serwisu gwarancyjnego sprzętu Packard Bell do organizacji serwisowej Acer.

Warszawa, 27 listopada 2008

Przekazanie serwisu gwarancyjnego sprzętu Packard Bell do organizacji serwisowej Acer w związku z przejęciem firmy Packard Bell B.V. przez firmę ACER została również podjęta decyzja o przekazaniu serwisu gwarancyjnego sprzętu Packard Bell do organizacji serwisowej Acer.

Od 28 listopada zgłoszenia napraw gwarancyjnych należy kierować pod numer 0-22 47 10 769, który jest obsługiwany przez Acer Czech Republic s.r.o z siedziba w Brnie.

RAM-SERWIS Sp. z o.o. przyjmuje od tej pory komputery wyłącznie do napraw płatnych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Umowa z PTK Centertel Sp. z o.o. na świadczenie serwisu gwarancyjnego dla notebookow Maxdata i Belinea.

Warszawa, 26 listopada 2008
Umowa z PTK Centertel Sp. z o.o. na świadczenie serwisu gwarancyjnego dla notebookow Maxdata i Belinea

PTK Centertel Sp. z o.o. podpisała umowę z RAM-SERWIS Sp. z o.o. na świadczenie serwisu gwarancyjnego dla notebooków Maxdata i Belinea. W związku z bakructwem niemieckiej Maxdaty a w konsekwencji brakiem serwisu gwarancyjnego dla sprzętów tego producenta, operator sieci Orange podpisał umowę z dotychczasowym Autoryzowanym serwisem Maxdata i Belinea- firmą RAM-SERWIS Sp. z o.o umowę serwisową. Umowa ta gwarantuje wykonywanie serwisu gwarancyjnego, dla klientów, którzy zakupili sprzęt Belinea/Maxdata w sieci Orange na warunkach analogicznych jak była realizowana gwarancja udzielona przez producenta. RAM-SERWIS uruchomił specjalną linię dla klientów sieci Orange. Aby zglosić usterkę należy zadzwonić pod numer 0-22 863 27 55.