USŁUGI ZARZĄDZANIA DRUKIEM

RAM-SERWIS Sp. z o.o. będąc od 1996 roku autoryzowanym serwisem urządzeń drukujących OKI rozszerzył swoją ofertę o grupę produktów Executive Series  wraz z kontraktami serwisowymi w 2012r. Jest to projekt realizowany współnie z OKI Printing Solutions Polska. Kontrakt serwisowy od strony klienta to outsourcing opieki serwisowej nad urządzeniami drukującymi. Opieka ta zawiera wszystkie koszty zużywanych materiałów oraz świadczonych usług w tym:

 

 • koszt robocizny i dojazdu do klienta w godzinach pracy serwisu
 • koszt wymiennych części zamiennych
 • opiekę serwisu – dokonywanie napraw i przeglądów okresowych urządzenia
 • dostawę materiałów eksploatacyjnych (tonery, pasy transmisyjne, fusery, bębny) z wyjątkiem papieru

Obsługa systemu wymaga od operatora wykonywania tylko części czynności obsługowych i konserwacyjnych, które nie są objęte umową. W zakres tych czynności wchodzi m.in.: dokładanie papieru, wymiana wcześniej dostarczonych materiałów eksploatacyjnych (tonery, bębny).

 

Klient rozlicza się z RAM-SERWIS miesięcznie na podstawie ilości wykonanych wydruków, wnosząc opłatę za każdą stronę A4 lub A3.

Co to oznacza dla klienta?

Dla klienta podpisującego umowę o pełna opiekę serwisową to korzyści w postaci:

 

 • oszczędności czasu
 • braku dodatkowych zadań
 • jedna faktura za opiekę serwisową
 • jeden kontakt
 • dłuższa gwarancja na urządzenie
 • jasno określone, elastyczne koszty
 • bezpieczeństwo
 • oszczędność pieniędzy

 

Standardowo kontrakt serwisowy podpisywany jest na okres 36 miesięcy

 

Nasi specjaliści są gotowi wykonać audyt Państwa obecnej struktury i kosztów drukowania oraz przedstawić ofertę na nasze usługi, dzięki którym możecie Państwo zaoszczędzić czas i koszty związane z drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem dokumentów.

Przy odpowiedniej liczbie deklarowanych wydruków, poziomie pokrycia strony i doborze sprzętu drukującego koszt jednego wydruku w wersji mono może osiągnąć poziom zaledwie kilku groszy!

Przedstawimy dokładną kalkulację kosztów wydruków po analizie standardowych Państwa wydruków i określeniu poziomu pokrycia strony co decyduje o kosztach zużycia tonerów, określimy optymalny poziom deklarowanej liczby wydruków oraz zaoferujemy optymalny dla Państwa sprzęt drukujący.

 

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym z naszymi specjalistami:

druk@ramserwis.pl


OKI Printing Solutions jest globalną marką działającą w sektorze business-to-business, specjalizującą się w tworzeniu profesjonalnych urządzeń drukujących, oprogramowania oraz w oferowaniu usług zwiększających wydajność dzisiejszych firm. Obecnie OKI Printing Solutions jest głównym graczem na rynku drukarek i specjalizuje się w tworzeniu wysoko wydajnych urządzeń, oprogramowania oraz oferowaniu usług, mając na celu zaspokajanie wymagań dzisiejszych firm odnośnie druku we własnym zakresie.

Firma macierzysta, OKI Electric, została założona w 1881 przez Kibataro Oki. Firma zatrudnia ponad 20 000 ludzi w wielu krajach, a w prace badawczo-rozwojowe inwestuje rocznie 500 milionów dolarów.

Na przełomie lat 70 i 80 przedstawiono pierwsze urządzenia drukujące i w końcu opracowano technologię LED.

OKI Printing Solutions skupia się wyłącznie na segmencie firmowej komunikacji drukowanej i w pełni rozumie wymagania firm odnoszące się do stosowanych przez nie rozwiązań dla druku. Oferuje całą gamę produktów w odpowiedzi na potrzeby firm, niezależnie od ich wielkości czy rodzaju prowadzonej działalności. Dzięki pomocy technicznej i doradztwu, OKI Printing Solutions umożliwia firmom wykonywanie większej ilości zadań drukowania we własnym zakresie, oferując opracowane przez siebie zestawy narzędzi i usług, co powoduje znaczne oszczędności finansowe przez uniezależnienie się od zewnętrznych firm specjalistycznych i pozwala na poprawę jakości wydruków. Obecnie OKI Printing Solutions jest specjalistą w dziedzinie rozwiązań dla druku firmowego i firmą zależną od OKI Electric.

 

Informacje dzięki uprzejmości OKI Printing Solutions

powrót